SPRÁVY
Technická podpora pre STN v elektronickom formáte
Technická podpora pre STN v elektronickom formáte a služby STN-online
viac viac

DEMO verzia služby STN-online
Na tejto DEMO-verzii služby STN-online si môžete vyskúšať základnú prácu s normami v systéme STN-online
viac viac

Ponuka nových noriem
Nové normy vychádzajú vždy k prvému dňu v mesiaci.
viac viac

LINKY
Portál technických noriem > STN ITU-T G.654
Poslať linku stránky emailom Vytlačiť obsah stránky

STN ITU-T G.654



Pridať tlačenú formu normy do košíka:


Pridať elektronickú formu normy do košíka:




Označenie: STN ITU-T G.654
Slovenský názov: Charakteristiky prenosových médií. Charakteristiky optického kábla s jednomódovým vláknom s minimalizovanými stratami pri vlnovej dĺžke 1 550 nm
Anglický názov: Characteristics of a 1550 nm wavelength loss-minimized single-mode optical fibre cable
Pôvodné označenie:
Dátum vydania: 1. 1. 1999
Dátum zrušenia:
Jazyk: SK
ICS: 33.180.10
Triediaci znak: 87 8001
Úroveň zapracovania: idt ITU-T G.654:1993
Vestník: 01/99
Poplatok: Tlačená verzia: 9,70 € 


Elektronická verzia
  1. Bez možnosti tlače, prenosu textu a obrázkov: 8.73 €
  2. Bez možnosti tlače, s prenosom textu a obrázkov: 9.70 €
  3. S možnosťou tlače, prenosu textu a obrázkov: 12.61 €
Vestník harmonizácie:
Nariadenie vlády:
Zmeny:
Nahradzujúce normy:
Nahradené normy:
Poznámka vo Vestníku:
Predmet normy: Telekomunikačný normalizačný odbor ITU-T je stálym členom Medzinárodnej telekomunikačnej únie.